Sedmadvacetiletá herečka, zpěvačka a modelka měla premiéru svého nového filmu. Zendaya Coleman hrála v intimních scénách s Mikem Faistem a Joshem O’Connorem.

Hollywoodská hvězda představila v Římě film „The Contenders“, ve kterém ztvárnila hlavní roli Tashi Duncana, vycházející tenisové hvězdy, jejíž kariéru přerušilo vážné zranění. Zendayinými spoluhráči byli Mike Faist a Josh O’Connor, s oběma natáčela scény v ložnici.

Sedmadvacetiletá herečka, zpěvačka a modelka měla

Zendaya zdůraznila, že je důležité mít na natáčení koordinátory intimity. Jejich pomoc považovala za neocenitelnou. „Měli jsme koordinátora intimity, který byl fantastický. Byli opravdu nápomocní, protože bylo důležité, abychom se cítili bezpečně,“ řekla Zendaya.

Držitelka Emmy a Zlatého glóbu se na roli připravovala několik měsíců, pravidelně trénovala pod vedením profesionálního tenisového trenéra. Mike a Josh podstoupili podobné přípravy. Společně strávený čas před natáčením pomohl třem hercům přesvědčivě ztvárnit jejich románek na plátně, včetně intimních chvil.

„Mluvil jsem se svými spoluhráči, abychom našli způsoby, jak se cítit pohodlně. Hráli jsme spolu tenis, chodili na procházky a zkoušeli. Spojili jsme se a bylo to mezi námi dobré,“ uvedla hvězda „Euphoria“.

Mike souhlasil se svým kolegou. Nestrukturovaný čas, který spolu strávili, byl zásadní pro vybudování silného vztahu a zobrazení uvěřitelné romantiky na plátně. „Mohli jsme spolu trávit čas během zkoušek i mimo ně, zvláště s Joshem. Poznali jsme se jako lidé, než jsme pracovali na filmu. Vytvořili jsme skutečné přátelství, které bylo základem filmu,“ citoval herce portál The Hollywoodský reportér.

Co bylo nejdůležitějším faktorem, který pomohl Zendaya a jejím spoluhráčům cítit se pohodlně při natáčení intimních scén?
Mít na místě koordinátora intimity, který bude poskytovat vedení a zajistit jejich bezpečnost
100%
Strávit spolu nestrukturovaný čas před natáčením, abyste si vybudovali opravdové přátelství
0%
Voted: 1