24letá zpěvačka, herečka a modelka Zendaya Maree Stoermer Colemanová se na červeném koberci 93. ročníku udílení cen Akademie ukázala jako ohromující vystoupení. Vycházející hollywoodská hvězda byla jednou z nejoslnivějších osobností prestižního ceremoniálu v Los Angeles.

Herečka z filmu Spider-Man Homecoming

Zendaya ohromila přihlížející svými exkluzivními na zakázku vyrobenými žlutými šaty Valentino. Šaty obsahovaly živůtek bez ramínek se srdíčkovým výstřihem, který splýval do sukně s dráždivým rozparkem odhalujícím její ploché břicho. Postavu obepínající silueta a drapérie zvýrazňovaly Zendayin drobný rám zakončený subtilní vlečkou.

Herečka z filmu „Spider-Man: Homecoming“ udržovala svůj make-up jemný a přirozený, zatímco její dlouhé, kaštanově zbarvené kadeře volně splývaly přes ramena. Stylista celebrit Law Roach, který vytvořil Zendayin soubor „Neon Dream“, doplnil róbu o lodičky na platformě od Jimmyho Choo.

Ale opravdovou špičkou byly Zendayiny úchvatné šperky v hodnotě ohromujících 6 milionů dolarů. Její vzhled zdobil 30karátový žlutý diamantový prsten, náhrdelník s broží a střapcem, diamantové náušnice ve tvaru hrušky a smaragdově vybroušený diamantový prsten. Mladá hvězda byla pozitivně zalita diamanty a uchvátila všechny na hvězdami posetém červeném koberci.

Jaká byla nejpoutavější část vzhledu Zendayiných Oscarů?
Její vlastní šaty Valentino s odvážným rozparkem
100%
Její diamantové šperky v hodnotě 6 milionů dolarů
0%
Voted: 1